Слухати

Чубаров підтримує визнання Радою повноважень Путіна нелегітимними  / Новини на Громадському радіо

Чубаров підтримує визнання Радою повноважень Путіна нелегітимними

20 березня 2018 - 18:25
На думку голови Меджлісу кримськотатарського народу, не визнавати вибори у РФ - це правильно

Голова Меджлісу кримськотатарського народу і нардеп від БПП Рефат Чубаров виступає за визнання виборів президента Росії нелегітимними по усій території країни, а не тільки у Криму.

Про це він сказав у коментарі журналістам, передає кореспондентка Громадського радіо.

«Позиція, щоби визнавати російські вибори нікчемними є абсолютно правильною і відповідає тому, що відбулося – поширенням виборів на українську територію. Я буду наполягати на тому, щоб Українська держава не визнавала повноваження Путіна», — заявив Чубаров.

На запитання, як Україна вестиме перемовини у «нормадському форматі» із нелегітимним президентом РФ, якщо постанову приймуть, він відповів, що інколи питання потрібно вирішувати через загострення ситуації.

«Коли ми визнаємо Путіна нелегітимним президентом, і коли хто скаже – що нам бути із нормадським форматом, то давайте знайдемо будь-яку іншу форму спілкування, чи розв’язання тієї великої кризи, яка наступила з початком війни Росії проти України. І давайте переглянемо не лише форму співпраці, а завдання. І тоді треба буде їх переформулювати в єдину формулу відновлення територіальної цілісності Української держави в межах визнаних кордонів, включаючи АРК і Севастополь. Давайте шукаємо таку форму, щоб не просто захистити, а забезпечити наші права держави. І якщо ми підемо таким шляхом – що поганого, якщо ми не визнаємо повноваження президента Путіна», — заявив Рефат Чубаров. 

Він наголосив, що Росія змушувала українських громадян голосувати за Путіна і додав: «Не можна бути на одну руку бандитом, а на іншу – миролюбцем. Не можна тут бути трошки вагітною, а тут нормальною».

Нагадаємо, фракція «Народний фронт» 19 березня зареєструвала проект постанови, якою пропонує не визнавати вибори президента у Російській федерації. 

20 березня профільний комітет не розглянув проект постанови щодо визнання виборів президента Росії нелегітимними. Постанову можуть розглянути у Раді у четвер, 22 березня. 

Крім того, Комітет у закордонних справах підготував альтернативний проект постанови, яким пропонується не визнавати вибори президента РФ тільки на території Криму. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+