Слухати

Ера олігархів залишиться в минулому, - Данилюк

20 березня 2018 - 09:47
Міністр фінансів назвав головні досягнення департаменту
Ера олігархів залишиться в минулому, - Данилюк / Новини на Громадському радіо

Міністр фінансів України Олександр Данилюк вважає, що політика Кабінету міністрів дозволить зменшити вплив олігархів на українську економіку.

Про це він розповів в інтерв’ю ВВС Україна.

«Мінфін ініціював монетизацію субсидій, яка дозволить нам остаточно прибрати зловживання в сфері постачання газу. У лютому ми ухвалили новий закон про приватизацію. Цей закон повністю змінює підходи до приватизації. Не буде можливості прописати умови під конкретного покупця», — зазначив Данилюк.

Читайте також: Державне фінансування не убезпечило партії від впливу олігархів, — аналітик руху ЧЕСНО

Серед досягнень він відзначив курс на ліквідацію крос-субсидування — компенсації заниження цін на одні товари за рахунок завищення цін на інші товари.

«Це має відновити довіру громадян та інвесторів. Мусимо показати, що будуємо нову країну. Ера олігархів залишиться в минулому. Віднині їм знадобиться дуже багато капіталу, аби зберегти свій бізнес», — заявив міністр.

Читайте також: Думаю, напружуються два клани: Льовочкіна-Фірташа й Ахметова-Колеснікова, — Лещенко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+