Слухати

Комітет не розглянув постанову «Народного фронту» щодо невизнання виборів президента РФ

20 березня 2018 - 17:20
«Народний фронт» пропонує не визнавати вибори президента по усій території Росії

Профільний комітет не розглянув проект постанови щодо визнання виборів президента Росії нелегітимними, яку зареєструвала 19 березня фракція «Народний фронт».

Про це повідомив у залі Верховної Ради нардеп від «Народного фронту» Максим Бурбак.

«Ми повинні визнати ці вибори нелегітимними не в Криму, а в усій Росії, бо вони відбувалися із численним порушеннями чинної конституції», — заявив він.

Також додав, що не потрібно зволікати в попросив спікера парламенту Андрія Парубія доручити комітету невідкладно розглянути постанову.

Андрій Парубів у відповідь попросив комітет підготувати постанову, щоб у четвер її можна було розглянути.

Нагадаємо, комітет у закордонних справах підготував альтернативний проект постанови, яким пропонується не визнавати вибори президента РФ тільки на території Криму. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+