Слухати

Матері утримуваного в Росії Павла Гриба вкотре відмовили в зустрічі з сином / Новини на Громадському радіо

Матері утримуваного в Росії Павла Гриба вкотре відмовили в зустрічі з сином

20 березня 2018 - 22:07
Сьогодні відбувся черговий апеляційний суд у справі Павла Гриба

До Генерального консульства України в Ростові на Дону сьогодні надійшла чергова офіційна відмова в побаченні мами з Павлом Грибом. Про це повідомив у Facebook батько утримуваного в Росії українця Ігор Гриб.

Чоловік також написав, що сьогодні відбувся черговий апеляційний суд у справі його сина.

«Знову утримання під вартою. Вже 7 місяців за гратами. Постійний психологічний тиск з боку слідчих ФСБ», — написав він.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня у Білорусі. Він поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився і спілкувався тільки в соціальних мережах. Дівчина, з його слів, мала приїхати на зустріч з Російської Федерації. Потім він тривалий час не виходив на зв’язок. В Білорусі не могли пояснити, куди він зник. У вересні російська влада повідомила, що Павло Гриб перебуває у слідчому ізоляторі міста Краснодар (РФ). Після зустрічі з Павлом його адвокат заявив, що українця викрали співробітники ФСБ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+