Слухати

Нові блокпости в «ЛНР» свідчать про посилення режиму, — правозахисник / Новини на Громадському радіо

Нові блокпости в «ЛНР» свідчать про посилення режиму, — правозахисник

20 березня 2018 - 21:35
Бойовики встановлюють нові блокпости поблизу окупованого Луганська

Поява нових блокпостів бойовиків на території «ЛНР» пов’язане з проведенням Росією навчань на кордоні з Україною. Про це в ефірі Громадського радіо сказав керівник Східної правозахисної групи Павло Лисянський.

«Це говорить про те, що там (в «ЛНР», — ред.) посилюється режим. Російська Федерація зараз проводить навчання на кордоні з Україною, я думаю, через це посилюється. Нові блокпости вони спеціально роблять, щоб усе більше контролювати ситуацію. Вже йде нова техніка військова, йде передислокація. Я не вірю в швидке настання миру, бо все йде до посилення», — сказав Лисянський.

Нагадаємо, 18 березня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні повідомила про те, що в окупованому Луганську з’явилися нові блокпости бойовиків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+