Слухати

Amazon вперше обігнав Google за капіталізацією / Новини на Громадському радіо

Amazon вперше обігнав Google за капіталізацією

21 березня 2018 - 08:03
Капіталізація компанії склала 768 мільярдів доларів

Найбільший онлайн ритейлер Amazon.com вперше обігнав за капіталізацією свого конкурента Alphabet (материнська компанія Google). Про це повідомляє Bloomberg.

На закритті торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі акції Amazon зросли на 2,7%, завдяки чому капіталізація компанії склала 768 мільярда доларів. Amazon зайняла друге місце за цим показником після Apple. Капіталізація Alphabet становить 762,6 мільярдів доларів. 

Bloomberg вважає, що зміцнення позицій Amazon пов’язано зі ставленням інвесторів до компанії, послугами якої щорічно користуються майже 200 мільйонів унікальних клієнтів. 

Google намагається наздогнати Amazon на ринку голосових помічників: Amazon Echo перевершує конкурентів, такі помічники потенційно можуть замінити для багатьох користувачів звичний пошук в інтернеті.

Всі три компанії борються за досягнення позначки в $ 1 трильйон, першою компанією за капіталізацією йде Apple (889,2 мільярда доларів).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+