Слухати

Англомовну газету Kyiv Post продали сирійському мільйонеру з Одеси Аднану Ківану / Новини на Громадському радіо

Англомовну газету Kyiv Post продали сирійському мільйонеру з Одеси Аднану Ківану

21 березня 2018 - 21:02
Видання продали щонайменше за 3,5 мільйони доларів

Бізнесмен Мохаммад Захур продав англомовну українську газету Kyiv Post сирійському мільйонеру з Одеси Аднану Ківану. Про це повідомляє редакторка газети Ольга Руденко.

За її словами, видання продали щонайменше за 3,5 мільйони доларів.

«Новий власник — одеський забудовник сирійського походження. Він володіє місцевим телеканалом в Одесі. Іноді називається найбагатшим одеситом, але оцінок стану в ЗМІ не було з 2012 року», — пише Руденко.

Також вона повідомила, що редакція дізналася про продаж видання сьогодні та ще не спілкувалася з новим власником.

«Минулої осені СБУ робила обшуки в компанії Ківана у справі про фінансування кивання ЛНР/ДНР. Того ж року за запитами декількох депутатів почалося розслідування того, як його компанії виділялася земля в Одесі. На якому етапі зараз це розслідування, ми ще не знаємо», — додала редакторка.

У редакційній статті видання також зазначається, що угода з продажу буде завершена 1 квітня, але Ківан уже вніс вагому суму.

Kyiv Post — перша англомовна газета в Україні, заснована 1995 року. З 2009 року видавцем газети був громадянин Великої Британії, власник групи ISTIL Мохаммад Захур. Газета позиціонує себе як незалежне видання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+