Слухати

Кабмін визначив, скільки призовників наберуть навесні  / Новини на Громадському радіо

Кабмін визначив, скільки призовників наберуть навесні

21 березня 2018 - 16:05
Навесні в Україні на службу планують призвати понад 15 тисяч людей

Кабінет Міністрів установив чисельність осіб, що підлягають призову на строкову військову службу у квітні-травні. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу, передають Українські Новини.

Під час призову навесні загальна чисельність призовників становитиме 15 190 осіб, з яких у Національну гвардію направлять 4 тис., у Збройні сили — майже 9 тис. осіб.

Зокрема, у Києві планується призвати 563 юнаків.

Максимальну кількість призовників (1 520) планується набрати в Дніпропетровській області, а мінімальну (255) — у Закарпатській.

Видатки на проведення призову становитимуть 54 944 294 гривні.

При цьому зазначено, що видатки на 1 призовника становитимуть 3 617 гривень 13 копійок, з яких 3 524 гривні підуть на виплату грошової допомоги призовникові. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+