Слухати

Мінсоцполітики дозволило ввезення препарату «Адцетріс» для онкохворих

21 березня 2018 - 15:31
Мова йде про 200 флаконів лікарського препарату «Адцетріс» для хворих на лімфому
Мінсоцполітики дозволило ввезення препарату «Адцетріс» для онкохворих / Новини на Громадському радіо

Члени комісії з гуманітарних питань при Міністерстві соціальної політики проголосували за визнання вантажу з ліками для онкохворих гуманітарним. Це значить, що препарати ввезуть до України. Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо, яка перебуває на засіданні комісії.

Мова йде про 200 флаконів лікарського препарату «Адцетріс» для хворих на лімфому.

Нагадаємо, сьогодні волонтерка й голова громадської ради при МОЗ України Леся Литвинова висловила занепокоєння тим, що в Мінсоцполітики можуть не визнати цей вантаж гуманітарним. Це могло б призвести до того, що десятки людей залишилися б без життєво необхідних ліків.

Один флакон препарату «Адцетріс» коштує 65 000 гривень. Альтернативи препарату в Україні немає

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+