Слухати

Нова програма на Громадському радіо — «Маніпулятори» / Новини на Громадському радіо

Нова програма на Громадському радіо — «Маніпулятори»

21 березня 2018 - 12:03
На Громадському радіо стартує Спецпроект про вплив на поведінку людини у різних сферах життя, від спілкування в родині, реклами і медіа до політики

Вже цього четверга 22 березня о 20:00 в прямому ефірі Громадського радіо перший випуск авторської програми Кирила Лукеренка та Міріам Драгіної про маніпуляторів. Які інструменти та технології використовують маніпулятори? Як розпізнати, що вами маніпулюють та захистити себе? Слухайте випуски спецпроекту «Маніпулятори» та дізнайтеся, як уберегти свій мозок від шкідливого впливу. 

Нагадуємо також, 27 березня о 12:00 в IZONE (Київ, вул. Набережно-Лугова, 8) чекаємо на вас на лекції Кирила Лукеренка «Фейкові новини: як не дати себе обманути?» в рамках спецпроекту «Маніпулятори» та цьогорічного фестивалю Docudays UA

Поговоримо:

— що таке «фейкові» новини та як їх відрізнити від новин справжніх

— як невірні новини заважають Вашому правильному рішенню

— джерела і джерела: кому довіряти, а кому ні

— як фільтрувати інформацію так, щоби не дати себе обманути.

Дискусія призначена не тільки для журналістів, але й тих, хто хоче навчитися самостійно аналізувати надану інформацію та приймати власні рішення. 

Реєстрація на подію

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+