Слухати

Справа Януковича: в суді вперше допитують свідка з анексованого Криму / Новини на Громадському радіо

Справа Януковича: в суді вперше допитують свідка з анексованого Криму

21 березня 2018 - 11:24
Оксана Медієва із анексованого Криму розповідає, як активісти Майдану нібито напали на антимайдан

У Оболонському суді вперше в історії розгляду справи про держзраду Віктора Януковича допитують свідка, яка знаходиться на території окупованого Криму.

Із допомогою засобів відеозв’язку свідчить на користь сторони захисту Оксана Медієва, яка під час подій на Майдані нібито їхала в автобусі з Києва до Криму, на який напали активісти Майдану.

Вона розповіла, що 17 лютого 2014 року перебувала у Маріїнському парку «з хлопцями із Києва». За її словами, далі вони вирішили їхати до Криму, однак увечері повернулися в Маріїнський парк, де переночували в автобусі.

«18 числа ми зранку проснулись, поснідали. Сказали, що з Майдану йде народ, прийшло дуже багато людей, попереду стояла міліція, за ними ще якісь співробітники. Спочатку вони прийшли із лозунгами, що виженуть нас, а після цього почали кидати кидатися копійками в нашу сторону, потім полетіло каміння», — заявила через відеозв’язок Медієва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+