Слухати

У Техасі загинув чоловік, який розсилав посилки з бомбами / Новини на Громадському радіо

У Техасі загинув чоловік, який розсилав посилки з бомбами

21 березня 2018 - 11:44
З початку березня в Остіні сталися чотири вибухи, в результаті яких постраждали люди

Поліція Техасу відстежила чоловіка, підозрюваного в масовій розсилці бомб в Остіні. До того, як команда перехоплення змогла підійти до нього, у машині здетонувала вибухівка, — передає CNN.

Підозрюваного знайшли в ніч на 21 березня на автостраді Interstate 35 в районі міста Раунд-Рок. При затриманні здетонувала вибухівка і чоловік помер.

Нагадаємо, що з початку березня в Остіні сталися чотири вибухи, в результаті яких постраждали кілька людей. Бомби розсилалися під виглядом посилок місцевим жителям. Їх залишали біля дверей будинків жертв. Поліція підозрювала, що замахи могли відбуватися на расовому ґрунті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+