Слухати

В Росії студента оштрафували за гасіння цигарки об ікону / Новини на Громадському радіо

В Росії студента оштрафували за гасіння цигарки об ікону

21 березня 2018 - 12:00
Єгор Грішин має сплатити 30 тисяч рублів

Горячеключевськй міський суд Краснодарського краю призначив 18-річному Єгору Грішину штраф 30 тисяч рублів за «публічне осквернення предметів релігійного шанування», — передає Комсомольская правда. 

Призначений Грішину штраф — це мінімальне покарання за статтею щодо порушення законів про свободу совісті, віросповідання і релігійних об’єднань. Мати сина сказала, що вони будуть виплачувати штраф. 

Поліція почала перевірку щодо Грішина 7 лютого після того, як він опублікував фото, де гасить сигарети об ікону на огорожі храму святого архангела Михайла в станиці Мартанського (частина міста Гарячий Ключ). Потім Гришина затримали і заарештували на дев’ять діб за непокору розпорядженню співробітника поліції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+