Слухати

Бойову готовність знято, — повітряні сили ЗСУ / Новини на Громадському радіо

Бойову готовність знято, — повітряні сили ЗСУ

22 березня 2018 - 19:09
Раніше сьогодні в ЗСУ повідомили, що російська авіація наблизилася максимально близько до повітряного кордону України біля Чорного моря

Бойова готовність, до якої сьогодні привели повітряні сили ЗСУ, знята. Про це Громадському радіо повідомив речник командування повітряних сил ЗСУ Дмитро Струтинський.

«Той ступінь бойової готовності, який був оголошений, уже знятий», — сказав речник.

Струтинський додав, що попри це, повітряні сили залишаються на постійному чергуванні.

«Сьогодні сили та засоби були приведені в бойову готовність, були готові до відбиття (атаки російської авіації, — ред.) та ураження повітряних цілей. Але лише в тому разі, якщо вони перетнуть державний повітряний кордон нашої країни або буде пряма загроза цілісності та недоторканості держави», — сказав він.

Нагадаємо, 22 березня повітряні сили Збройних сил України були приведені в бойову готовність. Причиною стало те, що військова авіація Росії наблизилася максимально близько до повітряного кордону України в районі Чорного моря. Це — відповідь Росії на навчання українських військових у повітряному просторі поблизу лінії розмежування між материковою Україною та окупованим Кримом. Як повідомили в ЗСУ, подібна ситуація була також 15 лютого цього року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+