Слухати

Комітет радить парламенту дати згоду на арешт Савченко / Новини на Громадському радіо

Комітет радить парламенту дати згоду на арешт Савченко

22 березня 2018 - 10:08
Члени комітету одноголосно проголосували за такі висновки

Комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи парламенту радить депутатам погодити три подання генерального прокурора Юрія Луценка щодо народної депутатки Надії Савченко.

Комітет радить надати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Савченко. 

Депутати одноголосно підтримали ці висновки комітету.

Висновок комітету направлять спікеру Верховної Ради Андрію Парубію.

Читайте також: Змова, зброя і захоплення влади: що Генпрокуратура має на Савченко (ДОКУМЕНТ)

Народна депутатка Надія Савченко під час засідання комітету у Верховній Раді заявила, що завозила зброю з окупованих територій.

«Багато людей мріють підірвати Раду, але за мрії не судять. 98% населення України може сказати слова, щоб «ця Рада згоріла», — заявила Савченко.

Вона закликала чинну владу скласти повноваження.

«Є велика різниця між державним переворотом, революцією та військовим переворотом (путчем). Путч — це найгуманніша форма перевороту. Я належу до тих людей, які вірять, що влада усунеться без силового примусу», — заявила Савченко.

Депутатка підтвердила поїздку на окуповані території у листопаді та завезення зброї звідти на підконтрольні Україні території, назвавши це військовою операцію з роззброєння.

«Факти, які будуть наведені відеодоказами про поїздку у листопаді місяці на окуповану територію, є правдою. Я тоді завозила одяг військовополоненим. З противником, з дуже багатьма людьми на окупованій території я спілкувалася. Перевезення зброї були військовими операціями», — заявила депутатка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+