Слухати

Конкурс дитячих фільмів від «Чілдрен Кінофесту – 2018» триває / Новини на Громадському радіо

Конкурс дитячих фільмів від «Чілдрен Кінофесту – 2018» триває

22 березня 2018 - 16:13
Прийом заявок відкрито до 20 квітня. До участі приймаються стрічки від 1 до 8 хвилин, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років

Конкурс дитячих фільмів від «Чілдрен Кінофесту – 2018» триває. Організатори зазначають, що вже зовсім скоро весняні канікули – а це означає, що у дітей та підлідків буде досить часу, щоби створити власне кіно та отримати можливість виграти 20 000 гривень. 
Прийом заявок відкрито до 20 квітня. До участі приймаються стрічки від 1 до 8 хвилин, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Усі умови та заявка за посиланням.  
Нагадуємо, що Амбасадоркою «Чілдрен Кінофесту – 2018» стала письменниця та ведуча Громадського радіо Лариса Денисенко.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+