Слухати

ОБСЄ продовжила мандат місії в Україні до 2019 року

22 березня 2018 - 13:01
Представництво України закликало надати доступ ОБСЄ до окупованого Криму
ОБСЄ продовжила мандат місії в Україні до 2019 року / Новини на Громадському радіо

Мандат Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі продовжено до 31 березня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні в Twitter.

«Мандат СММ ОБСЄ продовжено до 31 березня 2019 року. Делегація України виголосила свою інтерпретуючу заяву, в якій наголосила, що СММ повинна мати повний і безперешкодний доступ до всієї території України включаючи Крим і Севастополь. Всі держави ЄС, США і Канада підтримали», — йдеться в повідомленні.

Україна закликала ОБСЄ зафіксувати в оцінці виборчого процесу у зв’язку з виборами президента Росії 18 березня посилання на незаконність проведення російських виборів у тимчасово окупованому Криму. Раніше ОБСЄ заявила про порушення на виборах президента РФ.

Місія України також вимагає від Росії невідкладно відкрити КППВ «Золоте».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+