Слухати

Рада визнала вибори президента РФ у Криму нелегітимними  / Новини на Громадському радіо

Рада визнала вибори президента РФ у Криму нелегітимними

22 березня 2018 - 14:26
Проект постанови підготував комітет ВРУ у закордонних справах

Верховна Рада України визнала вибори російського президента у тимчасово окупованому Криму нелегітимними.

«За» проект Постанови про заяву Верховної Ради України щодо невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України – Автономній Республіці Крим та місті Севастополь № 8168-1 проголосували 255 депутатів.

Читайте також: Постанова Ради про нелегітимні вибори для Росії не матиме жодного значення, - Огризко

Вибори президента Росії пройшли 18 березня. Москва попри заперечення Києва проводила голосування і в окупованому Криму. За даними опитувань, чинний президент РФ Володимир Путін переміг, набравши 76,6% голосів. 

Організація з безпеки і співробітництва в Європі заявила, що на президентських виборах в Росії не було справжнього вибору, і відзначила тиск на критиків влади.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+