Слухати

Савченко проведуть психологічну експертизу, - Луценко

22 березня 2018 - 13:10
Нардеп Антон Геращенко закликав перевірити психологічне здоров’я Надії Савченко
Савченко проведуть психологічну експертизу, - Луценко / Новини на Громадському радіо

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що серед переліку слідчих дій у справі за обвинуваченням народної депутатки Надії Савченко є судово-психіатрична експертиза.

Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді, відповідаючи на запитання депутата Антона Геращенка.

«У переліку першочергових слідчих дій, які заплановані на сьогодні, пунктом вісім стоїть призначення судової-психіатричної експертизи. Це зніме всі питання», — переконаний Луценко.

Водночас він наголосив, що не підтримує заклики оголосити Надію Савченко психіатрично нездоровою.

 «Думаю, що це лише один із методів захисту для уникнення передбаченої законом кримінальної відповідальності. З якоїсь точки зору будь-який терорист у будь-якій країні світу, звичайно, має схиблений розум», — заявив генпрокурор.

Читайте також: Змова, зброя і захоплення влади: що Генпрокуратура має на Савченко (ДОКУМЕНТ)

Комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи парламенту радить депутатам погодити три подання генерального прокурора Юрія Луценка щодо народної депутатки Надії Савченко — надати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Савченко. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+