Слухати

Савченко затримали (ВІДЕО, ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Савченко затримали (ВІДЕО, ФОТО)

22 березня 2018 - 14:16
Разом зі слідчими Савченко йде до ізолятора СБУ

Слідчий Служби безпеки затримав народну депутатку Надію Савченко у приміщені Верховної Ради.

Слідчий зачитав Савченко підозру і повідомив, що її затримано.

Депутатка погодилася піти у супроводі слідчих і журналістів до ізолятора СБУ в Аскольдовому провулку.

«На підставі постанови Верховної Ради України від 22 березня 2018 року про зняття з народного депутата України Савченко Надії Вікторівни депутатської недоторканості, надання дозволу на залучення до кримінальної відповідальності, затримання, а також вибору запобіжного заходу у порядку, ст. 208 УПК України, затримую вас по підозріння в совершенні злочинів, передбачених ч.1 ст. 109 ККУ, ч.1 ст.14, ч.2 ст.28, ч.1 ст. 109 ККУ, ч.1 ст.14, п.2 ст.28, ст. 112 КК, ч.1 ст.14, ч.3 ст.258 ККУ, а також ч.1 ст.258  КК. Вручаю Вам пам’ятку підозрюваної особи. Пропоную вам пройти зі мною в управління СБУ в Києві та Київській області для складання протоколу затримання, а також застосування до вас заходу, передбаченого законодавством України «, — говориться в тексті підозри, зачитаної слідчим СБУ.

Сьогодні Верховна Рада надала згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання і арешт народної депутатки Надії Савченко. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+