Слухати

Сирійські повстанці здали місто у Східній Гуті / Новини на Громадському радіо

Сирійські повстанці здали місто у Східній Гуті

22 березня 2018 - 14:07
За даними Сирійського центру з моніторингу прав людини, за останні п'ять тижнів конфлікту в регіоні загинуло півтори тисячі цивільних

Сирійські повстанці здали місто Ейн Тарма у Східній Гуті, — передає AFP.

Загони погодились вийти з міста, яке майже повністю зруйнувала сирійська авіація. Це перший випадок, коли повстанці пішли на угоду з урядовими військами Башара Асада. Зараз останні контролюють більше 70% території Східної Гути. Reuters повідомляє, що невдовзі повстанці підуть з міста Хараста. 

10 березня армія Башара Асада розділила сили опозиції на три частини — місто Дума, яке кілька годин тому оточили сирійські війська, місто Хараста, дорогу до якого тепер контролюють урядові війська та кілька міст на півдні регіону. Протягом останніх двох тижнів урядові війська втілювати стратегію оточення, ізоляції та захоплення кожного населеного пункту один за одним. Сьогодні ж урядові війська захопили місто Місраба.

8 березня сирійський уряд Башара Асада заявляв, що урядова армія розділила війська повстанців у Східній Гуті на дві частини. 5 березня перший гуманітарний конвой ООН заїхав у Східну Гуту в Сирії. Проте надалі гуманітарні організації не змогли налагодити регулярне постачання їжі та медикаментів через сильні обстріли. Активна фаза боїв за Східну Гуту триває з 18 лютого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+