Слухати

Білецький вважає обшуки в офісі Нацкорпусу тиском влади (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Білецький вважає обшуки в офісі Нацкорпусу тиском влади (ФОТО, ВІДЕО)

23 березня 2018 - 12:53
Нацполіція проводить слідчі дії у штабі партії

Лідер політичної партії «Національний корпус» Андрій Білецький вважає, що обшук Національної поліції в офісі партії є «дискредитацією патріотів».

«Влада хоче знищити будь-який протeст. Користуючись eмоційним фоном із Савчeнко, влада дискредитує патріотів. Їхнє завдання сьогодні – політична провокація, а не правові дії», — заявив Білецький у коментарі журналістам.

У партії зазначають, що «тиск здійснюється безпосередньо за вказівкою з Банкової».

Білецький наголошує, що силовики не показали жодного документа, в якому були б вказані підстави, через які відбуваються обшуки. Крім того, він додав, що не знає, яка саме правоохоронна структура проводить слідчі дії.

Білецький повідомив, що спецпризначенці виламали двері та пограбували приміщення. За його словами, зараз у приміщенні штабу партії залишаються 60 правоохоронців.

Білецький заявляє про зникнення особистих речей націоналістів — бойових нагород та електронних приладів. За словами Білецького, у нього зник штик-ніж.

Національна поліція сьогодні проводить слідчі дії  в офісі ГО «Цивільний Корпус «АЗОВ», Рекрутингового центру полку «АЗОВ» і Військової школи, що розташовані на території заводу «АТЕК» у Києві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+