Слухати

Омбудсмен Денісова не бачить конфлікту інтересів через членство у «Народному фронті» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Омбудсмен Денісова не бачить конфлікту інтересів через членство у «Народному фронті» (ВІДЕО)

23 березня 2018 - 20:29
Раніше правозахисники висловили занепокоєння, що Денісова може бути необ'єктивною

Нова Омбудсмен Людмила Денісова не бачить конфлікту інтересів у тому, що її колишніми однопартійцями з «Народного фронту» є народний депутат, екс-міністр юстиції Павло Петренко та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Про це Денісова сказала у програмі «Права людини понад усе» на Українському радіо.

«Я не бачу тут конфлікту інтересів. Вони всі знають мене, як принципову людину. Я завжди на франції висловлювала свої зауваження щодо прийняття рішень», — сказала вона.

Денісова зазначила, що готова входити з ними в конфлікт, якщо це буде необхідно.

Читайте також: З новим Омбудсманом може бути відкат від того рівня незаангажованості офісу Лутковської, - правозахисник

Раніше народний депутат Мустафа Найєм висловив занепокоєння, що новим Омбудсменом призначили члена партії «Народний фронт» Людмилу Денісову. На його думку, це може вплинути на неупередженість омбудсмена. Про недовіру до новопризначеної уповноваженої з питань захисту прав людини висловлювали і правозахисники.

Нагадаємо, 15 березня Верховна Рада призначила на посаду Уповноваженого з прав людини кандидатку від «Народного Фронту» Людмилу Дєнісову.  За її кандидатуру проголосували 280 народних депутатів. Найбільше голосів «за» кандидатка отримала від БПП та «Народного Фронту».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+