Слухати

Представництво президента в АРК пояснило, навіщо створювати патрульну поліцію Криму

24 березня 2018 - 21:24
Патрульні мають доповнити сили поліції у Херсонській області
Представництво президента в АРК пояснило, навіщо створювати патрульну поліцію Криму / Новини на Громадському радіо

 

У Херсонській області не вистачає патрульних, щоб контролювати ситуації у регіоні, який межує з тимчасово окупованим Кримом. Це є одна з причин, чому в області до кінця поточного року буде сформована патрульна поліція Криму.

Про це у коментарі Громадському радіо відповів перший заступник Постійного представника президента в Криму Ізет Гданов.

«Кількість поліцейських, які були до анексії Криму в Херсонській області, залишилась на тому ж рівні. Тому там немає достатніх сил поліції, щоб повноцінно відпрацювати ту ситуацію, яка склалася. Через кожен з трьох пунктів пропуску проходять наші громадяни, до 44 тис. чоловік проходять щомісяця тільки в одну сторону у пункті пропуску в селі Чонгар», — прокоментував Гданов.

За його словами, з боку окупанта йдуть постійні спроби дестабілізувати ситуація на материковій Україні. Тому патрульна поліція повинна буде реагувати на це в межах своєї компетенції.

«Ми повинні сформувати на материковій Україні всі структури, щоб, коли настане час звільнення Автономної Республіки Крим, ці підрозділи будуть передислоковані до Криму», — відповів Гданов на питання про те, чому не можна було посилити патрульними поліцію в регіоні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівництво Національної поліції до кінця року збирається створити патрульну поліцію Криму. Такі плани озвучив перший заступник глави Нацполіціі В’ячеслав Аброськін під час зустрічі з першим заступником Постійного представника президента в Криму Ізета Гдановим в суботу.

Планується, що комплектування поліцейських підрозділів дозволить ефективно протидіяти різним правопорушень, а також діяльності сил, які запускаються спецслужбами РФ на територію материкової частини України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+