Слухати

Представники омбудсмена не побачили порушень в умовах тримання Савченко

24 березня 2018 - 16:57
Савченко не подобається відеоспостереження та затоновані вікна у камері
Представники омбудсмена не побачили порушень в умовах тримання Савченко / Новини на Громадському радіо

Працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини перевірили додержання конституційних прав і свобод народного депутата України Надії Савченко. Про це йдеться на сайті омбудсмена.  

«На даний момент, скарг на здоров’я з її боку немає. Її прохання про гарячу воду, душ задоволено. Також роз’яснено про її право вільно обирати лікаря за необхідністю. Надія Савченко висловила працівникам Секретаріату Уповноваженого зауваження про здійснення відеоспостереження та затоновані вікна у камері. Її зауваження перевірили, грубих порушень прав і свобод виявлено не було», — сказано у повідомлені.

Як уточнили Громадському радіо в прес-службі омбудсмана, працівники ізолятора показали Савченко, куди направлені камери. Запевнили, що під відеонаглядом «житлова» зона, туалет у зону відеонагляду не потрапляє. 

Працівники ознайомились з матеріалами з особової справи народного депутата і зустрілися з нею.

Савченко повідомила, що оголосила голодування, востаннє вона поїла ввечері 23 березня.

Нагадаємо, захист Савченко оскаржить рішення суду щодо обрання їй запобіжного заходу. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+