Слухати

Весна має прийти 1 квітня - директор Українського гідрометцентру / Новини на Громадському радіо

Весна має прийти 1 квітня - директор Українського гідрометцентру

24 березня 2018 - 10:28
Однак швидкого потепління не буде, оскільки наприкінці березня Україною пройде ще один циклон

Прихід весни в Україні очікується 1 квітня. Про це в ефірі Громадського радіо розповів директор Українського гідрометеорологічного центру МНС України Микола Кульбіда.

«Весна – це стійкий перехід середньої добової температури через 0 градусів у бік підвищення. На сьогодні такий перехід відбувся у південних та західних областях України; у північній, центральній та східній частинах він затримується. Але ми очікуємо, що вже з понеділка почнеться весна», - пояснив Кульбіда.

Він також пояснив, що швидкого потепління не буде, оскільки 29 та 30 березня Україною пройде ще один циклонічний вихор із Західної Європи. Він принесе з собою дощі та мокрий сніг.

«Однак вже від першого квітня очікуємо на справжній прихід весни. Температура буде 10-15 градусів тепла, а у південній та західній частинах країни — навіть до 20 градусів», — зазначив Дмитро Кульбіда.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+