Слухати

Як часто подорожують українці, - опитування

24 березня 2018 - 19:04
Найбільше українців, які часто подорожують за межі свого міста, живуть у Києві та на Західній Україні
Як часто подорожують українці, - опитування / Новини на Громадському радіо

За останні п’ять років від 63% до 50% жителів Сєверодонецька, Херсону, Миколаєва та Одеси не виїжджали за межі свого міста. Про це говорять результати Четвертого щорічного українського муніципального опитування, опублікованого Міжнародним республіканським інститутом.

У цих містах найвищій процент людей, які за останні п’ять років не покидали своїх домівок.

Натомість, у Хмельницькому таких мешканців тільки 16%, а у Києві та Рівному по 26%.

Опитування також включало питання, наскільки часто мешканці подорожували. Так от у Чернігові та Чернівцях 50% та 52% людей відповіли, що за п’ять років декілька раз подорожували. Найвищій відсоток людей, які часто подорожують живе у Тернополі – 35%.

Також опитування показало, що в середньому від 66% до 96% мешканців різних українських міст за останні роки не відпочивали навіть у таких доступних для туристів країнах, як Єгипет, Туреччина чи Болгарія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+