Слухати

Невідомі хотіли зірвати дискусію на Docudays UA, яка присвячена небезпеці праворадикальних рухів

26 березня 2018 - 18:12
З приїздом поліції, чоловіків вдалося відтіснити і організатори змогли розпочати захід
Невідомі хотіли зірвати дискусію на Docudays UA, яка присвячена небезпеці праворадикальних рухів / Новини на Громадському радіо

Невідомі чоловіки намагалися зірвати дискусію в рамках фестивалю Docudays UA, яка присвячена небезпеці праворадикальних рухів. Про це написала на своїй сторінці у Facebook Юлія Донцова.

«На дискусію в рамках фестивалю #docudays увійшла група агресивно налаштованих чоловіків, вони шуміли, зірвали і зламали плакати, які були розміщені в приміщенні. Перешкоджали проведенню дискусії. На даний момент прибула поліція і супроводила  їх з приміщення», — написала Донцова.

У коментарі Громадському радіо правозахисник Володимир Яворський, який був присутній на заході, повідомив, що чоловіки оточили будівлю і кордон, який організувала поліція, відмежовує їх від будівлі.

«Вони були відтіснені патрулем поліції з місця проведення заходу. Захід охороняється, але учасники заходу не всі можуть потрапити на подію. Це показує небезпеку ультраправих рухів, подібні заходи зриваються щотижня», — сказав він.

Після закінчення дискусії людей, які були присутні на події, автобусом доставили на інші локації фестивалю. 

Нагадаємо, міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA розпочався в Києві 23 березня.

Читайте також: Рівні рівності: що дивитись на кінофестивалі Docudays UA?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+