Слухати

Президент Світового конгресу українців: «вибори» у Криму — відверте порушення міжнародного права Росією / Новини на Громадському радіо

Президент Світового конгресу українців: «вибори» у Криму — відверте порушення міжнародного права Росією

26 березня 2018 - 08:56
Євген Чолій закликав посилити міжнародний тиск на Російську Федерацію

Під час проведення на території окупованого Криму президентських виборів Росія виявила зневагу до міжнародного права, що свідчить про необхідність посилення санкцій. Про це заявив президент Світового конгресу українців Євген Чолій, передає Укрінформ.

«Світовий конгрес українців засуджує незаконну окупацію Криму РФ, що є відвертим порушенням міжнародного права, — сказав Чолій. — Ми закликаємо до посилення міжнародного тиску на Росію, доки Крим не повернеться під контроль України та доки усі кримськотатарські й українські політичні в’язні не будуть звільнені».

Крім цього, він привітав рішення ОБСЄ та інших міжнародних організацій відмовитися від делегування своїх спостерігачів на так звані «вибори» до Криму.

Нагадаю, вибори президента Росії пройшли 18 березня, в тому числі і в окупованому Криму.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+