Слухати

Луценко підтвердив факт прослуховування кабінету керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури / Новини на Громадському радіо

Луценко підтвердив факт прослуховування кабінету керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

27 березня 2018 - 08:54
Прослуховування Назара Холодницького — кооперація НАБУ та ГПУ

Генпрокурор Юрій Луценко підтвредив, що керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького прослуховували в його робочому кабінеті. Про це Юрій Луценко сказав в ефірі ICTV.

За словами Луценка, цим займалося Національне антикорупційне бюро під процесуальним керівництвом генпрокуратури. 

«Відповідно до законодавства Генпрокуратура разом з НАБУ проводили слідчі дії, які стосувалися, в тому числі, і керівника САП», — повідомив генпрокурор. 

Коментувати результати слідчих дій Юрій Луценко відмовився. 

«Тільки за результатом допитів та експертиз зможу повідомити про те, чи є ознаки кримінальних правопорушень, зафіксованих прослуховувальним пристроєм, встановленим в кабінеті керівника САП», — пояснив він. 

Нагадаємо, 20 травня на зовнішній поверхні акваріуму в робочому кабінеті Назара Холодницького виявили приховані засоби прослуховування. Директор НАБУ тоді заперечив причетність Нацбюро. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+