Слухати

Протидія міграції диких кабанів: Польща розпочне будівництво паркану на кордоні з Україною у вересні / Новини на Громадському радіо

Протидія міграції диких кабанів: Польща розпочне будівництво паркану на кордоні з Україною у вересні

27 березня 2018 - 12:20
Паркан на кордоні Польщі з Україною та Білоруссю з'явиться за три-чотири роки

Польща почне будівництво паркану на кордоні з Україною та Білоруссю у вересні. Паркан потрібен для того, щоб попередити міграцію диких кабанів. Про це сказав міністр рільництва Польщі Кшиштоф Юрґєль в ефірі Польського радіо

Потребу у будівництві паркану для захисту від кабанів, Юрґєль озвучив під час прес-конференції на завершення зустрічі у справі боротьби з вірусом африканської чуми свиней (АЧ) в Європейському Союзі.

Очікується, що на будівництво паркану на кордоні потрібно 3-4 роки. Паркан висотою до двох метрів та довжиною близько тисячі кілометрів коштуватиме Польщі 71 мільйон євро. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+