Слухати

Facebook вже втратив $100 млрд капіталізації

28 березня 2018 - 22:48
Інвестори компанії несуть значні втрати через скандал з витоком інформації
Facebook вже втратив $100 млрд капіталізації / Новини на Громадському радіо

Компанія Facebook за останній тиждень втратила на біржових котируваннях п’яту частина вартості, пише gagadget.com.

Скандал щодо витоку даних 50 млн користувачів вже переріс на Заході у масовий рух #deleteFacebook (видали Facebook), що завдає значні втрати інвесторам компанії. Ринкова капіталізація якої вже впала на $100 млрд

До початку скандалу 16 березня ринкова вартість компанії становила $537,9 млрд, а на момент закриття торгів 27 березня вона впала до $442,4 млрд.

Марк Цукерберг протягом найближчих двох тижнів зобов’язаний виступити з поясненнями перед конгресом США щодо передачі приватних даних третім особам.

Читайте також: Facebook і українські вибори: чи є загроза витоку персональних даних?

Нагадаємо, причиною став скандал з витоком даних 50 млн користувачів, які адміністрація соцмережі «злила» компанії Cambridge Analytica. Ці відомості могли вплинути на результат виборів президент США у 2016 році.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+