Слухати

Курсант прикордонного училища РФ попросив статус біженця в Україні (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Курсант прикордонного училища РФ попросив статус біженця в Україні (ВІДЕО)

28 березня 2018 - 10:48
За його словами, він неодноразово брав участь у мітингах опозиції, а після виборів президента РФ остаточно вирішив виїхати до України

Днями на пункт пропуску «Гоптівка», на в’їзд в Україну, прибув громадянин РФ 1997 року народження, який заявив, що він — військовослужбовець ФСБ РФ та потребує визнання його політичним біженцем.

Про це  повідомили в прес-центрі Держприкордонслужби.

Під час первинного опитування та вивчення документів було встановлено, що він дійсно курсант третього курсу Голіцинського прикордонного Інституту ФСБ РФ.

Чоловіка звуть Сергій Удовиченко, він етнічний українець, добре знає українську мову та за своїми політичними поглядами засуджує діючу владу в Росії.

За його словами, він неодноразово брав участь у мітингах опозиції, а після виборів президента РФ остаточно вирішив виїхати до України. 

На разі вирішується питання про надання йому статусу біженця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+