Слухати

Новим головою НАЗК став Олександр Мангул / Новини на Громадському радіо

Новим головою НАЗК став Олександр Мангул

28 березня 2018 - 14:25
Обрали нового голову Національного агентства з питань запобігання корупції

На позачерговому засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції обирали нового голову відомства. Ним став Олександр Мангул, повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

За таке рішення проголосували члени НАЗК Наталія Корчак, Олександр Серьогін, Олександр Скопич та Станіслав Патюк.

Новообраний голова сказав, що ініціює засідання найближчим часом, щоб обговорити співпрацю з Громадською радою при НАЗК.

Крім того, під час засідання, обрали заступником голови НАЗК Станіслава Патюка, який займається сферою фінансового контролю.

29 547 791_2 017 820 924 956 773_1 811 223 030_n.jpg

Засідання Національного агентства з питань запобігання корупції  // Громадське радіо/Ана Море
Засідання Національного агентства з питань запобігання корупції
Громадське радіо/Ана Море

Як відомо, 28 березня спливає термін повноважень голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак. Згідно із законодавством, голова НАЗК обирається лише на один термін і не може претендувати на посаду повторно. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+