Слухати

Мапи Google повноцінно заговорили українською / Новини на Громадському радіо

Мапи Google повноцінно заговорили українською

29 березня 2018 - 12:06
Оновлений додаток мап віднині підтримуватиме 39 нових мов

Сервіс Google Maps оновив свій додаток. Тепер мапи повноцінно підтримують 39 нових мов, якими користуються 1,25 мільярда людей у всьому світі, серед них і українську. Про це повідомив програмний менеджер Google Атсуко Ямагамі в офіційному блозі компанії

«Чотирнадцять років тому Google Maps мали інший вигляд і були тільки англійською. Тепер понад мільярд людей використовують карти Google, отже ми зробили їх більш корисними», — сказав Ямагамі.

Google Maps і раніше підтримували українську мову, проте оновлення обіцяє локалізацію сервісу. Зокрема нова версія додатку отримає міжнародні назви українською. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+