Слухати

У Кемерово знайшли живими трьох зниклих безвісти після пожежі в ТЦ, - СК РФ / Новини на Громадському радіо

У Кемерово знайшли живими трьох зниклих безвісти після пожежі в ТЦ, - СК РФ

29 березня 2018 - 14:06
Таким чином, число заяв про зниклих безвісти прийшло у відповідність з раніше оголошеним числом жертв - 64, повідомляють у Слідчому комітеті

У Кемерово знайшли живими трьох зниклих безвісти після пожежі в торговому центрі. Про це повідомили у Слідчому комітеті Росії.

Таким чином, число заяв про зниклих безвісти прийшло у відповідність з раніше оголошеним числом жертв — 64, зазначили у відомстві. 

Раніше ж до Слідчого комітету Росії надійшли заяви про 67 зниклих безвісти.  А штаб родичів загиблих повідомляв про 77 загиблих або зниклих безвісти. Офіційного підтвердження цієї інформації так і не з’явилося.

Водночас, суд вже обрав запобіжний захід усім п’ятьом фігурантам справи про пожежу.

Серед підозрюваних — керуюча торговим центром Надія Судденок, охоронець Сергій Антюшин, технічний директор Георгій Соболєв, директор компанії, яка обслуговувала пожежну сигналізацію Ігор Полозієнко і співробітник цієї компанії Олександр Нікітін.

Усіх їх арештували на 2 місяці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+