Слухати

Все менше переселенців хоче повернутися додому, - дослідження

29 березня 2018 - 23:00
За рік переселенців, які хочуть повернутися додому, стало на 14% менше
Все менше переселенців хоче повернутися додому, - дослідження / Новини на Громадському радіо

Згідно з даними соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології, проведеного серед внутрішньо переміщених осіб, 40% хотіли б повернутися додому протягом найближчих декількох років. У 2015 році кількість тих, хто хоче повернутися додому становила 54%. Про це пишуть «Новости Донбасса».

При цьому число тих, хто точно вирішив залишитися, не змінилося — 26%

Більшість переселенців як і раніше не в змозі купити квартиру або будинок і покладаються на тимчасові варіанти. На момент опитування 62% з них жили в орендованому помешканні. Основні проблеми, практично не вирішуються, — висока вартість оренди житла, про що згадали 61% респондентів, а також незадовільні житлові умови (20% опитаних).

Читайте також: Програма «Доступне житло»: чому переселенцям варто долучатись до неї

Дослідники відзначають, що потреба в будівництві доступного житла для переселенців є першочерговою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+