Слухати

Збій у роботі метро Харкова: турнікети «вирішили» збільшити ціну на проїзд

29 березня 2018 - 15:26
Система метрополітену почала зчитувати за проїзд по новим тарифам
Збій у роботі метро Харкова: турнікети «вирішили» збільшити ціну на проїзд / Новини на Громадському радіо

В Харківському метро стався збій програмного забезпечення. Замість чотирех гривень зчитувальні пристрої почали вранці знімати з пасажирів по п’ять. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Департаменту в справах інформації і зв’язках з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко.

«У метро стався невеликий технічний збій програмного забезпечення. Замість покладених чотирьох гривень, як це було б по-старому, автомати зчитують з карток по п’ять, тобто за новим тарифом», — написав він.

Тепер власникам карток треба звернутися до чергових по станціях, залишити їм номер своєї картки і через час несправедливо знята гривня буде їм повернуто. У якості компенсації при наступному поповненні картки вартість поїздки буде на 1 грн менше до повної компенсації. Або компенсація 1 грн можлива при зверненні на пункт обслуговування карток на станції «Історичний музей». Кожна зайва знята гривня буде зарахована відразу на картку до наступного поповнення.

Згодом Сидоренко повідомив, що робота програмного забезпечення у Харківському метрополітені налагоджена.

Нагадаємо, 28 березня загорівся кіоск поряд з виходом з метро Лівобережна в Києві

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+