Слухати

Нацкорпус зірвав тренінг про ЛГБТ-спільноту у Полтаві (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Нацкорпус зірвав тренінг про ЛГБТ-спільноту у Полтаві (ФОТО, ВІДЕО)

31 березня 2018 - 16:28
Націоналісти увірвалися до приміщення, де проходив семінар про роботу з представниками ЛГБТ-спільноти

Представники політичної партії «Національний корпус» у Полтаві зірвали тренінг організації TERGO для психологів, присвячений особливостям роботи з представниками ЛГБТ-спільноти.  

Як розповіла Громадському радіо голова TERGO Олена Глоба, націоналісти увірвалися до приміщення, де проходив захід, порвали матеріали організаторів, забирали телефони в учасників семінару.

«Приблизно 15 людей увірвалися зранку, на початку тренінгу. Ми зателефонували до поліції. Поки їхала поліція, вони встигли порвати матеріали — наші сертифікати, які ми видаємо учасникам, блокноти для приміток, поводилися грубо, відбирали телефони, бо активісти намагалися їх зняти. Поліція вивела цих скандалістів», — розповіла Глоба.

Організатори написали заяву до поліції.

Тренінг «Особливості роботи психолога з представниками ЛГБТ-спільноти» був запланований на п’ятницю і суботу. 18 психологам розповідали про проблеми толерантності й інклюзії, тренерка мала навчати психологів працювати з представниками ЛГБТ-спільноти, розповіла Глоба.

29 594 712_632 498 883 759 773_4 291 528 109 163 784 507_n.jpg

"Нацкорпус" на заході про ЛГБТ-спільноту // facebook.com/nationalcorps.poltava
«Нацкорпус» на заході про ЛГБТ-спільноту
facebook.com/nationalcorps.poltava

Дві представниці «Нацкорусу» учора взяли участь у семінарі, розповів Громадському радіо представник партії у Полтавській області Станіслав Пєєв.

«Виходячи з того, що вони розповіли, ми зрозуміли, що сьогодні нам треба туди прогулятися. Максимум запросили всіх, кого знаємо. Виходячи з того, що там були дві активістки ЛГБТ-спільноти, також сьогодні планувався приїзд ще кількох з міста Києва, ми все ж таки вирішили туди пройтися, щоб на другий день такого не було», — розповів представник «Нацкорпусу».

Читайте також: Націоналісти включилися в роботу нинішньої радянської системи влади – ідеолог «Азову»

На питання, чи пошкодили націоналісти матеріали, Пєєв відповів: «Щось подібне до того було».

«Щодо порваних матеріалів, там був не один десяток людей, відповідальність за них не беру. Деякі учасники могли це робити і робили. Були люди, які розкидали на підлогу агітматеріали», — зазначив Пєєв.

За його словами, поліція записала номери телефонів та імена націоналістів та операторів, які знімали напад.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+