Слухати

Папа Римський у великодньому зверненні закликав до миру в Україні та світі / Новини на Громадському радіо

Папа Римський у великодньому зверненні закликав до миру в Україні та світі

01 квітня 2018 - 17:50
Понтифік заявив, що Воскресіння дає надію у світі, де «так багато несправедливості і жорстокості»

Папа Римський Франциск у своєму великодньому посланні попросив миру у всьому світі, зокрема й в Україні.

Про це він сказав під час звернення, виголошеного опівдні 1 квітня з лоджії базиліки Святого Петра, інформує «Радіо Ватикану».

«Плодів миру просимо для України, аби зміцнювалися кроки на користь згоди та були полегшені можливості для здійснення гуманітарних ініціатив, яких потребує населення», — сказав Пара Римський, піднісши молитву за мир в Україні.

Крім того, він закликав до закінчення війни у Сирії, взаємоповаги у Ємені та на Близькому Сході. Понтифік заявив, що Воскресіння дає надію у світі, де «так багато несправедливості і жорстокості».

Як відомо, першого квітня християни західного обряду відзначають Великдень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+