Слухати

Річки можуть вийти з берегів через дощі та танення снігу

01 квітня 2018 - 09:04
Можливе затоплення сільгоспугідь та автодоріг місцевого значення
Річки можуть вийти з берегів через дощі та танення снігу / Новини на Громадському радіо

У зв’язку з очікуваними дощами та таненням снігу синоптики попереджають про можливе підвищення рiвнiв води та затоплення 1-5 квiтня

Про це йдеться у повідомленні Укргідрометцентру.

Синоптики попереджають про підняття рівня води на таких річках:

- в нижній течії р.Боржава — 2,0-2,5 м, з виходом води на заплаву, часткове затоплення сільгоспугідь ряду прирічкових сіл, автодоріг місцевого значення;

- на ділянці Тиси В.Бичків — Вилок, у нижніх течіях Ужа та Латориці 1,5-2,0 м, з виходом води на заплаву;

- рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), у верхів’ях та середніх течіях річок Закарпаття 0,5-1,5м;

- рiчках басейнів Прип’яті, Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) на 0,2-0,7м, вихiд води на заплаву, можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих госпспоруд (Ратнiвський р-н Волинської обл.)

Можливе утворення значного місцевого стоку з додатковими підтопленнями та зсувів перезволоженого ґрунту.

Штормове попередження оголошено на Дунаї.

1 – 5 квітня на річці Дунай біля Вилкового на Одещині внаслідок проходженням хвилі весняного водопілля та нагінного вітру очікується збереження небезпечних рівнів води в межах 160-170 см (при 155 см підтоплення понижених незаселених ділянок міста).

35 квітня на українській ділянці ймовірне підтоплення причалів № 1-5 Ренійського морського торгівельного порту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+