Слухати

У Вилкове люди не хочуть покидати підтоплені оселі, - мер  / Новини на Громадському радіо

У Вилкове люди не хочуть покидати підтоплені оселі, - мер

01 квітня 2018 - 19:21
За словами мера Вилкове, загрози життю людей немає

Жителі підтопленого міста Вилкове на Одещині не хочуть виїжджати з осель до верхніх районів міста. Про це розповів у коментарі Громадському радіо мер міста Вилкове Микола Дзядзін.

«Ми зараз об’їхали всі острова, які приналежні місту Вилкове. Ми виявили, що підтоплюваність близько 35% на території міста. Загрози життю жителям міста немає. На цей час жоден житель поки не хоче покидати свої домівки, щоб перейти у більш підняті місця для проживання», — зазначив мер міста.

Він також зазначив, що зараз рятівники ДСНС привезли дошки, щоб робити дерев’яні кладки для пересування людей.

За словами мера, зараз рівень води у Дунаї сягає позначки 182 см. Він додав, що рівень води почав спадати, оскільки вітер спрямований вже у іншому напрямку.

Раніше начальник Дунайського басейнового управління водних ресурсів Юрій Махненко заявив, що вода покрила близько 20% міста Вилкове.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+