Слухати

Вода покрила 20% міста Вилкове на Одещині, - фахівець (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Вода покрила 20% міста Вилкове на Одещині, - фахівець (ФОТО)

01 квітня 2018 - 16:36
Начальник управління водних ресурсів переконує, що поки вода покрила не більше 20% міста

На Одещині вода покрила близько 20% міста Вилкове, що розташоване в українській частині дельти Дунаю. Про це повідомив виданню «Думская» начальник Дунайського басейнового управління водних ресурсів Юрій Махненко.

За його словами, сьогодні вода в Дунаї на посту Вилкове піднялася до небезпечного рівня — 1,07 м за Балтійською системою висот (при рівні 1,1 м БС підтоплення загрожує майже половині території міста).

Він розповів, що вода покрила поки не більше 20% Вилкове, зокрема частину від центральної вулиці в сторону Дунаю, а не третину міста, про що раніше заявила місцева влада.

За його словами, причина криється не тільки в високому рівні води у річці, але і в тому, що останню добу з моря дув сильний вітер, який нагнав хвилю в сторону Вилкове.

Крім того, каже спеціаліст, вода піднімається через засміченість каналізації, що не пропускає воду.

«Канали повинні пропускати воду в сторону плавнів, але через те, що вони замулені, вода в них піднімається і заходить в будинку», — говорить фахівець.

Юрій Махненко переконаний, що якби канали були б розчищені, то із цим рівнем води в Дунаї вони б впоралися.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+