Слухати

Громадське радіо тимчасово не чути на Луганщині

02 квітня 2018 - 10:56
З 2 по 6 квітня ефіри Громадського радіо через ремонтні роботи може бути тимчасово не чути на Луганщині
Громадське радіо тимчасово не чути на Луганщині / Новини на Громадському радіо

У зв’язку із проведенням поточного ремонту металевої вежі в м.Лисинчанськ, Луганської області, з 2 по 6 квітня будуть частково відключені засоби радіо та телевізійного мовлення, в залежності від погодних умов з 8:00 до 17:00. Про це повідомляє адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Йдеться також про тимчасове припитання ефірів Громадського радіо. 

Водночас, всі подкасти Громадського радіо на нашому сайті, як завжди, доступні для прослуховування або дивитися трансляцію на нашому YouTube каналі.  

Крім того, Громадське радіо тепер можна слухати в додатку fizy - це програма для слухання онлайн-радіостанцій. Для абонентів lifeсell — трафік не тарифікується, тобто є безкоштовним. Навіть якщо ви поїхали за кардон, плата за прослуховування не стягується. Для інших мобільних операторів — згідно умов вашого оператора. 

Нагадаємо також, що Громадське радіо стає ще зручнішим, відтепер наші слухачі та слухачки можуть писати і телефонувати нам в студію, використовуючи мобільний додаток Viber. Слухаєте ефір Громадського радіо та маєте запитання до гостей? Почули цікаву інформацію та маєте власну думку? Пишіть нам під час прямоефірних програм в Viber +380 67 67 404 76. Найцікавіші ваші коментарі та запитання ведучі будуть зачитувати в ефірі. 
В ефірній студії Громадського радіо запрацював Viber

 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+