Слухати

Ісламісти Боко Харам влаштували стрілянину неподалік Майдугурі, є загиблі  / Новини на Громадському радіо

Ісламісти Боко Харам влаштували стрілянину неподалік Майдугурі, є загиблі

02 квітня 2018 - 11:55
Організація Боко Харам намагається встановити «Ісламську державу» на території Нігерії

Щонайменше 18 людей загинули під час стрілянини, ісламістського угрупування Боко Харам з нігерійськими урядовими військами неподалік міста Майдугурі у Нігерії, — передає Economic Times з посиланням на нігерійську службу з надзвичайних ситуацій. 

За інформацією служби, 84 людини отримали поранення. 18 жертв конфлікту загинули під час спроби втекти з місця стрілянини. 

Майдугурі  — це столиця штату Борно на північному сході Нігерії та центр для ісламістів Боко Харам, які вже дев’ять років намагаються встановити «Ісламську державу» на півночі Нігерії. Під час конфлікту загинуло не менше 20 000 людей. Два мільйони змушені були втекти з територій. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+