Слухати

Повінь у Охтирці: евакуювали 62 людини із будинків  / Новини на Громадському радіо

Повінь у Охтирці: евакуювали 62 людини із будинків

02 квітня 2018 - 13:36
У місті досі залишаються підтопленими 19 будинків. Людей розселили у готелі

У результаті повені на Сумщині у місті Охтирка із підтоплених будинків евакуювали 62 людини. Про це розповів у коментарі Громадському радіо речник ДСНС у Сумській області Олег Стрілка.

Він розповів, що людей розмістили у місцевих готелях. «У готелі «Нафтовик»  розміщені тимчасво 14 людей, ще 8 людей у готелі «Афелія», — уточнив Олег Стрілка.

Станом на 12 годину залишаються підтопленими 19 будинків. За словами Олега Стрілки, вода починає спадати.

«Якщо вночі рівень води на 11 вулицях становив від 40 до 80 сантиметрів, то на даний момент рівень води в деяких місцях становить 20 сантиметрів, а максимальний – 60 сантиметрів», — зазначив він.

Він зазначив, що ДСНС перевіряє, чи люди знаходяться у підтоплених оселях і перевозять їх разом із речима першої необідності у безпечне місце.

Крім того, трьох людей госпіталізували до Охтирської центральної лікарні. «Це люди похилого віку, які проживають самі. Для того, щоб ми були переконані, що з людьми нічого не станеться, так як вони налякалися через таку ситуацію, їх направили до лікарні, щоб медики контролювали стан здоров’я», — пояснив речник ДСНС.

За інформацією ДСНС причиною повені стало танення снігу, яке спричинило високий рівень води у річці Охтирка, після чого відбувся перелив через дамбу. 

Як відомо, про повінь у Охтрирці люди почали повідомляти поліцію уночі 2 березня. Після цього поліція та ДСНС розпочали на човнах евакуйовувати людей. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+