Слухати

У Кривому Розі сотні людей звільняються з державного підприємства / Новини на Громадському радіо

У Кривому Розі сотні людей звільняються з державного підприємства

02 квітня 2018 - 17:23
Кількасот працівників «Кривбаспромводопостачання» упродовж дня забирають свої трудові книжки відповідно до наказу про припинення дії трудового договору

Уже о восьмій ранку понад п’ятдесят працівників зібралися біля прохідної держпідприємства, щоб потрапити до відділу кадрів. Люди поводилися стримано, тримали прапори на знак підтримки свого підприємства, спокійно заходили на територію за трудовою книжкою, а після виходу гуртувалися і починали відзначати подію. З припаркованих автівок линув гімн підприємства.  

Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо.

kpvp_foto_grom_radio_3.jpg

Сотні людей в черзі, щоб забрати трудові книжки // Громадське радіо
Сотні людей в черзі, щоб забрати трудові книжки
Громадське радіо

Кадрові зміни пов’язані з частковою орендою майна комунальним підприємством «Кривбасводоканал» у державне промислове підприємство «Кривбаспромводопостачання» (КПВП).

Частина трудового колективу КПВП уже перейшла на комунальне підприємство,  інші категорично відмовляються, мотивуючи це відсутністю нормальних умов праці на новому місці роботи, меншими зарплатами та бажанням працювати саме на державному підприємстві.

За інформацією «Кривбасводоканал», на підприємство вже перейшов 271 працівник і ще 51 заява розглядається. Раніше мова йшла про можливість взяти на роботу 515 працівників.

А за інформацією КПВП, 2 квітня під скорочення потрапили 200 осіб, але їм забезпечені робочі місця на комунальному підприємстві.

Раніше Фонд держмайна України прийняв рішення про передачу споруд ДПП «Кривбаспромводопостачання», які знаходяться в Кривому Розі та на прилеглих територіях, в оренду КП «Кривбасводоканал». Працівники виступили категорично проти. Вони написали дві петиції з вимогою до депутатів Криворізької міськради вжити заходів для розірвання незаконного, на їхню думку, договору оренди.

Депутатська більшість у міськраді не підтримала жодну з петицій. Наразі нема інформації про те, як позначиться кадровий дефіцит на роботі стратегічно важливого підприємства, якості питної та забезпеченні підприємств технічною водою. 

Євген Павлов, Експерт-КР для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+