Слухати

У Львові злодій сам повернув власнику велосипед після розголосу в соцмережах / Новини на Громадському радіо

У Львові злодій сам повернув власнику велосипед після розголосу в соцмережах

02 квітня 2018 - 16:01
Злодій запропонував зустрітися і віддати велосипед без жодних грошей чи застави

У Львові злодій сам звернувся до власника з пропозицією повернути велосипед після розголосу щодо крадіжки у соціальних мережах.  

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив власник велосипеду Орест Вачков.

Як розповів львів’янин, злодій запропонував зустрітися і віддати велосипед без жодних грошей чи застави. Свій вчинок пояснив значним розголосом у соцмережах.

«Такий ровер напевно єдиний в країні. Його вже знають і шукають всі. Я не зможу його продати, вибачте мені! Але, будь ласка, без поліції, дуже вас прошу. І ще раз прошу пробачення», — передає слова злодія Орест Вачков.

За словами власника велосипед Orbea Carpe вкрали 31 березня. Ціна такого велосипеда становить близько 16 тисяч гривень. 

Орест Вачков повідомив про крадіжку в поліцію. Крім того, інформацію про викрадений велосипед опублікував у соцмережі, її активно почали поширювали в популярних спільнотах, на форумах велосипедистів і в месенджерах. Саме це, за словами власника, і дало несподіваний результат.

«За кілька годин сумарна кількість репостів перевалила за три сотні, фото потрапило в десятки груп в Viber, Telegram. Якоїсь миті мені здалося, що велосипед шукає не лише все місто, а й країна. І що ви думаєте? Минуло 12 годин, коли зі мною зв’язався хлопчина…», — повідомив Орест Вачков.

Власник велосипеда висловив вдячність усім, хто допомагав знайти викрадений велосипед і активно поширював інформацію про злочин. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+