Слухати

Андрій Куликов: Умови війни довели, що радіо у нас було недооцінене / Новини на Громадському радіо

Андрій Куликов: Умови війни довели, що радіо у нас було недооцінене

03 квітня 2018 - 11:00
Чому радіо набагато демократичніше, ніж телебачення розповів Андрій Куликов в ефірі 5 каналу

Співзасновник Громадського радіо, Голова Комісії з журналістської етики Андрій Куликов 24 березня 2018 року в програмі «Рандеву» на «5 каналі» говорив про роль радіо. «Радіо набагато демократичніше, набагато важливіше і, до речі, умови війни довели, що радіо у нас було недооцінене. І до речі, воно в деяких випадках може слугувати отим уявним містом між більшою частиною території і людей України та іншими людьми. І коли на позиціях українських військ, там же ж телебачення не подивишся, мобільний зв’язок теж небезпечний, а радіо ловиться. Там воно працює. Звісно, не все ловить, там є знайомий мешкає на тій (ОРДЛО) території переважно, а працює в Маріуполі. Він раз на тиждень їздить. Щоразу, як перетинає межу і стоїть у черзі, прокручує весь радіодіапазон. На жаль, 4-5 українських станцій на 20-22 сепаратиських або російських… Ті, хто опікується інформаційною політикою це знають. У них теж обмежені ресурси», — сказав Андрій Куликов.

 

При цьому він додав: «Мінінформполітики допомогло «Громадському радіо» кардинально. Нам передали безкоштовно в користування до кінця особлиого періоду дев’ять передавачів на Донбасі. Це величезна була допомога, але і від них не все залежить… Але те, що там присутня інформація, вироблена на більшість території, це дуже добре».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+