Слухати

Представник ВО «Свобода» не зміг пояснити, за які законопроекти виступає на «Марші проти олігархів» / Новини на Громадському радіо

Представник ВО «Свобода» не зміг пояснити, за які законопроекти виступає на «Марші проти олігархів»

03 квітня 2018 - 13:38
Однією з головних проблем економіки країни він назвав монополістів

Голова київської організації «Сокіл», депутат міської ради від партії «Свобода» Володимир Назаренко в ефірі Громадського радіо розповів, що делегація від учасників акції націоналістів «Марш проти олігархів» зайшла до Кабінету Міністрів, щоб передати свої вимоги. Пізніше під стінами Верховної Ради відбудеться презентація пропонованих націоналістичними силами реформ. У той же час Назаренко не уточнив, які це конкретно реформи та що вони передбачають.

«Вони передбачають конкретні кроки від Кабміну зігдно з уже зареєстрованими законопроектами та тими вимогами, що були оприлюднені раніше.  Після Верховної Ради, яка має прийняти вже зареєстровані раніше законопроекти, колона рушить до Адміністрації президента, де фактично працює один з головних олігархів. Майже 90% економіки знаходитсья в руках монополістів, а найбагатша людина України контролює Київенерги, обдирає до нитки кожного киянина», — сказав Назаренко.

Відповідаючи на питання про те, які конкретно реформи мають бути прийняті, щоб виправити ситуацію, він зазначив:

«Треба унеможливити  контроль монополістів. Зробити це можна відповідними законодавчими актами».

Нагадаємо, «Марш проти олігархів» організували партія «Свобода», «Національний корпус» та «Правий сектор». Активісти вимагають ухвалити «Антиолігархічний пакет докорінних перетворень». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+